Do grona Partnerów naszego wydarzenia dołączyła firma Spacefactory.

SpaceFactory specjalizuje się w projektowaniu, budownictwie oraz doradztwie dla sektora nieruchomości komercyjnych, głównie magazynowo – przemysłowych, na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, a korzenie firmy sięgają 2009 roku.

Zespół SpaceFactory z sukcesem przeprowadził liczne projekty związane z budową, adaptacjami oraz doradztwem w odniesieniu do nieruchomości komercyjnych o łącznej powierzchni ponad 3,5 miliona m2, działając na zlecenie zarówno właścicieli jak i najemców nieruchomości.

Doświadczenie zawodowe zespołu SpaceFactory liczy łącznie ponad 50 lat. Udziałowcy SpaceFactory zdobywali je pracując oraz pełniąc funkcje zarządcze w międzynarodowych firmach deweloperskich / inwestycyjnych działających na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

W SpaceFactory doskonale rozumiemy cele biznesowe, które stawiają sobie zarówno właściciele nieruchomości jak i najemcy, dlatego wartość dodana tworzona poprzez kreatywne i optymalne kosztowo rozwiązania techniczne jest zawsze w centrum wszystkich realizowanych przez nas projektów.

http://spacefactory.eu/en/