„Drugie Życie Budynków. Polska & CEE” już 9 czerwca w wersji online!

kw. 12 2021

„Drugie Życie Budynków. Polska & CEE” już 9 czerwca w wersji online!

Obecnie przeobrażeniu podlega cały rynek nieruchomości – inaczej korzystamy z przestrzeni biurowych, placów publicznych, centrów handlowych i hoteli. Zmieniają się oczekiwania najemców, deweloperów, mieszkańców miast, warunki finansowania czy też realizacji inwestycji. Czy w związku z tym pojawiają się  nowe tendencje czy też pandemia po prostu przyśpiesza nadejście nieuchronnych zmian?

Bez wątpienia przyszłe rewitalizacje i modernizacje części miast i istniejących budynków będą zachodziły w nowej rzeczywistości. Technologie, pro-ekologiczne rozwiązania i postawienie potrzeb człowieka w centrum procesu projektowania przestrzeni to trendy, które już kilku lat kształtują rynek i wyznaczają kierunek dla całej branży. Współcześnie trudno sobie wyobrazić nową inwestycję bez ich uwzględniania. Czy w postpandemicznym świecie zyskają na znaczeniu? A może branża nieruchomości w zupełnie inny sposób wykorzysta tendencje na rynku? Jedno jest pewno – przyszłość tworzy się właśnie teraz!

Dlatego mamy przyjemność zaprosić Państwa na 4. edycję międzynarodowej konferencji  „Drugie Życie Budynków. Polska & CEE 2021” już 9 czerwca 2021. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w formule online.

Zapraszamy do rejestracji

 

0 Comments
Share Post
bluevine
william.panasiuk@gonnabe.pl
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.