6 czerwca 2019, Hotel Monopol ul. Dworcowa 5, Katowice

Śniadanie biznesowe Katowice – 6 czerwca 2019

Nadawanie nowych funkcji istniejącym budynkom to trend, który na dobre wpisał się w krajobraz inwestycyjny polskich miast. Z jednej strony mamy zapotrzebowanie inwestorów na dobre lokalizacje, których liczba wciąż się kurczy, a z drugiej strony – starzejące się budynki, których funkcje nie nadążają za potrzebami zmieniającego się rynku.

Placemaking, globalizacja 4.0, sharing economy, starzejące się społeczeństwo, wejście na rynek pracy digital natives – Millenialsów i pokolenia Z to kluczowe czynniki zmieniające myślenie zarówno o przestrzeni wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Zaczynamy inaczej mieszkać, podróżować, spędzać czas, a także wykorzystywać wspólną przestrzeń.

Seniorzy, pracujący single, rodziny z dziećmi, studenci. Jak należy zmienić myślenie o budynku, by na długo pozostał atrakcyjny? Jak nadawać drugie życie tym już istniejącym, żeby stały się wizytówką udanych rewitalizacji i modernizacji? Jak zmienić myślenie o mieście, by rozwijało się wraz ze swoimi mieszkańcami?

W jaki sposób globalne trendy zmieniają polski rynek inwestycyjny w perspektywie globalnej i lokalnej? To podstawowe pytania, jakie zadamy zaproszonym gościom i ekspertom podczas śniadania biznesowego Inicjatywy Drugie Życie Budynków, już 6 czerwca w Katowicach.

Partnerem Strategicznym wydarzenia są Nieruchomości Orange, Partnerami Merytorycznymi JLL Organizatorem Bluevine Consulting

Organizator
Inicjator / Partner Strategiczny
Patronat
Partnerzy merytoryczni
Partner